Login

Lost your password?
Don't have an account? Sign Up

Canlı yayın aracı ile herhangi bir olay ya da durum halinde tekli ya da çoklu kameralarla video görüntüleri televizyon, radyo ve internet üzerinden naklen olarak aktarılmaktadır.  Daha önce yaygın olarak sadece ulusal televizyon ve radyo kurumlarında kullanılan bu teknik araçlar, internet teknolojisi ve internet uydu hizmetlerinin gelişmesi ile şimdilerde web üzerinden naklen canlı yayın yapılmasına da olanak sağlamaktadır. Canlı yayın projeleri önceden belirli planlamalar dahilinde organizasyon edilse de, canlı yayın esnasında doğabilecek problemler olasıdır. İşte tam da bu noktada web canlı yayın hizmetleri kapsamında canlı yayın araçlarımızla güvenli ve kesintisiz bir yayın için profesyonel ekibimizle hizmet veriyoruz. Web canlı yayın hizmetleri canlı video ve çevrimiçi yayın sistemlerinde yenilikçi kodlama ve akış çözümleri sunar. Çevrimiçi yayın sistemleri, daha geniş bir kitle kapsamı kazanırken, medya dağıtımı için uygun maliyetli bir çözüm sunar.

Şirket bünyemizde yer alan canlı yayın araçlarımızla naklen yayın yapmanın keyfini yaşayın. Mobil canlı yayın sistemimizde yüksek ve hızlı uydu interneti ile canlı yayınlarınız hız ve kesinti olmadan aynı anda sosyal medya hesaplarınız üzerinden ve kendi web siteniz üzerinde tüm dünyada yayında. Çoklu HD, FHD, SD kameralı araçlarımızla dilediğiniz sayıda kamera desteği. Canlı yayın aracı olarak size tahsis edilen tüm ekipmanlarımız son teknoloji ile donatılmıştır. Mobil reji sistemimiz ile çoklu kameralar eşliğinde çekilen görüntüleri web canlı yayın hizmetlerimizle istenilen noktaya ulaştırıyoruz. HD PlayOut, Steadicam, Jimmy-ceep, ışık sistemi, ses sistemi, HD KJ, klima, jeneratör, yedekli UPS hizmetlerimiz ile zengin teknolojik altyapıya sahibiz. HD Canlı yayın aracı dışında ek olarak canlı yayın sırasına dijital montaj hizmeti, KJ hizmetleri, animasyonlar ve ara reklamları zengin reji sistemimizle kolayca sağlamaktayız. 50 mbit/s download ve 20 mbit/s upload hızımızla kesintisiz yayın hizmeti sunuyoruz.  Sistem entegrasyonu, Tv, ses sistemleri, ışık, radyo, prodüksiyon ve post-prodüksiyon, transmisyon, multi medya, canlı yayın aracı sistemleri ile üstün çözümler üretmekteyiz.

Web canlı yayın ailesi olarak markanızda değer yaratmak, deneyimli ekip ve ekipmanlarımızla mükemmel çalışmalar ortaya koymak bizim ilk görevimizdir. Bizler video teknolojisi ürünlerinde bir fark yaratmak adına yola çıktık. Tutkuları, dijital görüntüleme teknolojilerinin ve eşzamanlı uygulamaların sürekli araştırılması ve geliştirilmesi için onları ileri düzeyde donatılarla hizmetinize sunmaya devam ediyoruz. Web canlı yayın hizmetleri olarak PC, tablet ve mobil TV izleme çözümleri ile birlikte yüksek tanımlı canlı video ve gerçek zamanlı görsel-işitsel ürün tasarımlarının yanı sıra üretim ve pazarlama alanında da hizmet vermeyi sürdürüyoruz. Bu nedenle bizi tercih etmeniz için çok geçerli nedenleriniz var.

Canlı yayın araçları nerelerde kullanılır?

Canlı yayın araçlarımızla konser, spor müsabakaları, açılışlar, davetler kısaca her konsepte ekip ve ekipmanımız mevuttur. Orijinallik, uzun süreli başarının temelidir. Gerçeklerden başlıyoruz ve onu sinematik araçlarla şekillendiriyoruz. Bu yüzden filmlerimize uzun süre geçerliliğini koruyan bir etki veriyoruz. Aklına gelebilecek tüm özel gün çekimleri de dahil olmak üzere, özel ve kamu kurumları alanında tüm videolu projeleriniz için hizmet vermekteyiz. Canlı yayın aracı ile projeleriniz emin ellerde. Düzenleme, görüntü işleme, ses ve kesintisiz canlı yayın hizmetlerimizle sizlere profesyonel çözümler üretmeye her zaman devam ediyoruz. Bir resim filmi, açıklayıcı bir video, bir reklam filmi, bir animasyon, projenizi hedef kitlenize duyurmak için neye ihtiyacınız varsa yanınızdayız. Birlikte eşsiz bir proje yaratmak için fikrilerinizle, fikirlerimizi buluşturuyoruz. Günümüzde canlı video hizmetleri bir şirketin gelecekteki istenen imajını açıklar. Uzun vadeli hedefleri tanımlar ve günlük işlerin ötesine geçer. Şirketin ideal imajını çizer. Çünkü video teknolojisi bugün pek çok şirkete en üst düzeyde değer katmaya devam etmektedir. Kaliteli ve zengin içerikle çekilen videoların sosyal faydaları asla küçümsenmemeli  ve yarattığı etki ile şirketin neden var olduğu konusunda son derece açıklayıcıdır. Hazırlık, planlama ve belirli aşamalara sahip sistematik bir metodoloji gerektirir. Sonuçların güvenli, anlaşılır ve sürdürülebilir olması gerekmektedir. Web canlı yayın şirketi olarak kalite ve hız ile müşterilerimize ilham veriyoruz. Akıllı bağlantı teknolojisi ve yenilikçi elektroniklerle dünya çapında geleceğe yönelik güç ve sinyal dağıtımı yaratıyoruz. Her zaman en iyi çözümü sunmak için değişimi ve yaratıcılığı teşvik ediyoruz. En yüksek kalite gereksinimlerini karşılamak için beklentileri en iyi şekilde aşmaya çalışıyoruz. Kendimizi değişim mimarları olarak görüyoruz ve tüm iyi mimarlar gibi çok çeşitli projeler tasarlıyoruz. Gelişim zaman alan bir süreçtir ve deneyime göre, hedefe yönelik bir sonuç elde etmek için sürece deneyimli bir katılımcı eşlik eder. Sürece eşlik etmek için desteğe ihtiyacınız varsa o zaman doğru noktadasınız.

Canlı yayın aracı ile profesyonel çözümler

Web canlı yayın olarak ana görevimiz, bir proje fikrini araştırmak ve biçimlendirmek, bunun yanında hazırlık ve planlama aşamasını organize etmektir. Bu yüzden çekimlerin uygulanması, gereksiz maliyetlerden tasarruf etmek için yalnızca ihtiyaçlarınız doğrultusunda hizmetler sunmayı hedefliyoruz. Çalışmalarınız iyi koordine edilmiş bir ekip ve iyi bir organizasyon gerektirir. Konseptden son kesim işine kadar tüm üretim sürecini organize ediyoruz. İyi bir canlı yayın videosu izleyiciye net bir mesaj iletmelidir. Bu mesaj da güvenilir bir şekilde iletilmelidir. Video prodüksiyonlarımızda yaratıcı ve özel bir şeyler yaratmak, hareketli grafik ve animasyonlarla izleyici deneyimini maksimum seviyeye çıkartmak işimizin gereğidir. Size video iletişiminde öne çıkacak kavramları sunuyoruz. Bizim için odak noktası işverenin markalaşması ve otantik portreden göz alıcı viral noktaya ulaşmasıdır. Türkiye’nin önde gelen kurumsal video platformuna sahip yüksek bağlantı görüntülemelerimiz sayesinde, tüm video varlık yönetimi konularında size yardımcı olabiliriz. Kurumsal şirketler için katma değer tanımımız, çağdaş bir iç ve dış kurumsal iletişim için bireysel konsept, film ve videonun ekonomik üretimine dayanmaktadır. İyi bir teknoloji eğlenceli bir video film için önemli bir temel olsa da, hiçbir şey yürek ve ruh olmadan işe yaramaz. Bu nedenle işimiz bizim tutkumuzdur. İşinizde başarılı olmak istiyorsanız, yaptığınız şeyi sevmeniz gerekir. Özellikle yaratıcı alanda, girişimciliğe ek olarak, büyük bir tutku bunun bir parçasıdır. Müşterilerimize ve müşterilerimize heyecan verici hikayeler ve eğlenceli konseptler sunuyoruz. Fikirleri bir arada gerçekleştiriyoruz ve ilgili iletişim hedefine ulaşmanızı sağlıyoruz. Dilediğiniz her şey bizimle mümkün, çünkü küçük bir bütçeyle bile, çok cazip videolar gerçekleştirelebiliriz. Canlı videoların duygusal etkisi, modern pazarlama için çok önemlidir ve hedef kitleye ulaşmak için yeni olanaklar sunar. Canlı yayın hizmetlerimizi akılda kalıcı ve sürdürülebilir bir şekilde iletiyoruz. Canlı yayın araçlarımız ve tecrübemizden yararlanmak isterseniz her daim buradayız.