Login

Lost your password?
Don't have an account? Sign Up

Video efektleri ve teknolojisinin büyüsü sayesinde, konularınızı sanal arka planların üzerine koyabilir, animasyonlu dijital zeminlerin üzerine yerleştirebilir veya onları çöl vahalarına taşıyabilirsiniz. Büyümüş bir adamı küçültebilir, böylece bir masanın üzerinde durabilir, süper kahraman gibi gökyüzünden uçmasını sağlamak için görsel efektler kullanabilirsiniz. Kulağa ne kadar hoş geliyor değil mi? GreenBox sayesinde video arka planını istediğiniz figür ile kolayca değiştirebilirsiniz. Hayallerinizi ve sınırlarınızı GreenBox Stüdyo hizmetlerimizle bir adım öne taşıyın. Web canlı yayın hizmetlerinin önemli bir parçası olan GreenBox teknolojisi, projenizi harika kılmak ve maliyetleri düşürmek adına harika bir yoldur. Ayrıca, yoğun miktarda seyahat harcamaları, tasarım bütçeleri olmadan özel efektler oluşturarak projenizi en gerçekçi şekilde hayata geçirmenize olanak sağlar. Olağanüstü anları, doğal ya da çarpıcı biçimde yakalamak, yenilikçi fikirlere sahip bir takım mı arıyorsunuz? Teknolojinin her geçen saniyede yeni bir hüküm sürdüğü ve geliştiği bu hızlı endüstride, markanızın gücüne güç katmak istiyorsanız o zaman doğru noktadasınız. Hayatınızı kolaylaştıran GreenBox teknolojisi günümüzde neredeyse her alanda ve her sektörde kullanılmaktadır. GreenBox çekimleri sayesinde neler yapabileceğinizi biliyor muydunuz?

GreenBox hangi alanlarda kullanılmaktadır?

GreenBox Stüdyo hizmetleri bugün en küçük video üreticilerinin bile etkileyici efektlerle şaşırtıcı içerik oluşturmasını sağlamaktadır. GreenBox çeşitli filmler, televizyon formatları, dizi filmleri, belgeseller, reklamlar, youtube içerikleri, moda çekimleri, müzik klipleri, etkinlik çekimleri, akademik slaytlar, kültürel ve eğitim projeleri oluşturmak için mükemmel bir alandır. Aynı zamanda ürün tanıtımları, AVM yıldönümü etkinlikleri, çeşitli festivaller, fuar alanları, kurumsal toplantılar, mezuniyet törenleri, after partiler, konser alanları ve otel etkinlikleri için profesyonel çekimler yapmanıza olanak tanıyan muhteşem bir akustik özelliğe sahiptir.

GreenBox Stüdyo hizmetleri öncelikle sinematografide kullanılmak üzere yenilikçi ve kültürel bir tesistir. Web canlı yayın hizmetleri olarak gerçek zamanlı çok katmanlı görüntüler oluşturmak için yenilikçi görsel teknolojisi ile donatılmış, eşsiz bir film stüdyosu deneyimini sizlerin hizmetine sunuyoruz. GreenBox Stüdyo hizmetlerini almadan önce dikkat edilmesi gereken önemli hususlar bulunmaktadır. Profesyonel bir görünüm elde etmek için uygun aydınlatma kesinlikle çok önemlidir. GreenBox ile ilgili en önemli unsur kuşkusuz aydınlatmadır. Alanın güzel ve pürüzsüz olması için uygun aydınlatmaya sahip olmanız gerekmektedir. Aksi halde çekilen video görüntülerinin chroma key işlemleri yapılırken yani arka planlar üst üste bindirilirken videoda ciddi sorunlar yaşanabilir. Web canlı yayın hizmetleri şirketi olarak tamamen profesyonel multimedya ekipmanlarımız ve GreenBox Stüdyolarımızla hizmetinizdeyiz. Yeşil zeminin mucizevi sonuçlarına ulaşmak ve markanıza değer katmak istiyorsanız, GreenBox teknolojisi ile mutlaka tanışmalınız.

GreenBox yalnızca video projelerinde kullanılan bir teknoloji değildir. Aynı zamanda fotoğrafçılık alanında da çok geniş bir yelpazeye sahiptir. Hem video görselleriniz hem de GreenBox fotoğrafçılığı alanında uzman ve deneyimli ekipmanlarımızla projelerinizi nihai sonuçlara ulaştırıyoruz.

GreenBox çekimlerinde neden yeşil renk tercih edilmektedir?

Tüm dünyada ve özellikle de Hollywood’un görsel efekt dünyasında mavi ekranlar yeşilden daha yaygındır. Aslında, arka plan değişikliklerinde herhangi bir rengi kullanmak olasıdır. Ancak GreenBox televizyon ve video için tercih edilen renk standart tonudur.  Bunun temel nedenleri arasında da yeşil zeminin tercih edilmesinde etkili faktörün kontrast olmasıdır. Bir diğer önemli etken ise kuşkusuz insan, obje ve nesnelerin diğer renklerle karışmaması durumudur. Bugün tüm dünyada video kameraların sensörleri en çok yeşile duyarlıdır. Bir alanın diğerlerinden ayırmak için arka plan renginin belirgin bir şekilde ve farklı olması gerekmektedir. Bu nedenle yeşil en temiz çekim formatını üretir.

GreenBox teknolojisi ilk olarak Lawrence Butler’ın 1940 yılında “Bağdat’ın Hırsızı” filminde kullanıldı. Filmde kullanılan özel efektler akademi ödülü kazanmasını sağlamıştır.

GreenBox videonun gerçek arka planını dijital arka planla değiştirdiğinizde gerçekleşir. Konunuzu videonuza entegre etmenin en doğal yolunu sunar. 2D ve 3D animasyon kompozisyon, izleme, düzenleme nesne oluşturma, animasyon, döküm, sahne, set yapımı ve daha pek çok alanda ekibimiz çalışmalarını sürdürmektedir. GreenBox SD, HD, FHD, 4K formatlarında çekilen videolara uygulanabildiği gibi, yüksek kalitede çekilen GreenBox fotoğrafçılığına da kolayca uygulanabilmektedir.

GreenBox teknolojisi çeşitli video kurgu programları ve animasyon programları ile yapılmaktadır. Bu işlemin ardından yazı, ses ve müzik gibi öğelerle zenginleştirilebilmektedir.

Greenbox Fotoğrafçılığı Nedir?

Greenbox fotoğrafçılığı, profesyonel fotoğrafçılık için arka planların değiştirilerek yapıldığı işlemler bütünüdür. Genellikle aile, düğün, nişan, sünnet gibi özel günlere hizmet ettiği gibi, ticari anlamda ürünlerin arka planının değiştirilmesinde de etkin rol oynamaktadır.

Web canlı yayın hizmetleri olarak hem video hem de fotoğrafçılık alanında yaratıcı fikirlerden üretime kadar tüm süreçlerinizde deneyimli uzman kadromuzla yanınızdayız. Greenbox hizmetlerinde kendiniz veya başkaları için içerik yaratabilirsiniz. Bu hikayenizi anlatmanıza yardımcı olmakta ve çoğunlukla genel hedeflerinize odaklanıyoruz. İzleyicilerinize aşina oluyoruz ve izleyebilecekleri bağlamı göz önünde bulunduruyoruz. Dolayısıyla, ürettiğimiz her video sağlam bir akıl yürütme ile destekleniyor ve doğru sonuçları almaya yönelik yola çıkıyor. Üretimlerimiz için kendi ekipmanlarımızı kullanıyoruz. Böylece her ürünün iyi bir şekilde korunmasını, güncel olmasını ve istediğiniz şekilde düzenlenmesini sağlıyoruz.

Greenbox Çekimlerinde Bizi Neden Tercih Etmelisiniz?

Web canlı yayın olarak geçmiş yıllara dayanan tecrübeleri yenilikçi teknoloji ile harmanlıyoruz. Greenbox alanında film, televizyon ve dijital medya prodüksiyon endüstrisi için stüdyo alanı ve destek tesislerinin geliştirilmesi, yönetimi ve işletilmesi konularında uzmanlaşmış bir ekibe sahibiz. Çok çeşitli yerlere eşsiz erişim, sahada bulunan üretim ekipmanları, güvenli ve esnek bir stüdyo alanıyla herhangi bir film veya televizyon prodüksiyonunun çekimi için mükemmel seçenekler sunmaktayız.

Web canlı yayın, siz değerli müşterilerimize destekleyici ve ilham verici bir ortam yaratırken, mümkün olan en yüksek standartta projeler üretmenize olanak sağlıyoruz.

Özgün, ayırt edici, radikal, cesur ve yenilikçi projeler üretiyoruz. Dünya standartlarında üretim ve üretim sonrası hizmetler sunuyoruz. Teknolojimiz ve uzmanlığımız, her türlü görsel ve işitsel proje fikirlerinizi hayata geçirebilir.