Login

Lost your password?
Don't have an account? Sign Up

Dışarıya açık olarak düzenlediğiniz kongre, konferans veya toplantı etkinlikleri izlenebilir olması yönüyle önemli bir başarı faktörüdür. Canlı yayınınızı planlamak ve akışı sağlamak için ekibimiz efektif bir çalışması düzeni sağlıyor. Teknolojik alt yapımız ve yılda 300’e yakın programda yayınını yaptığımız kongre, konferans ve toplantı etkinlikleri ile sizin organizasyonunuz için en doğru kaliteyi sunmaktayız. Canlı bir etkinlik düzenlemek ve geliştirmek için akıllı çözümler gerekir. En büyüğünden en küçüğüne kadar kongre ve konferansların etkin bir şekilde yönetilmesi ve canlı yayının sağlanması en iyi çözümlerle mümkün olmaktadır. Konferans canlı yayını ile izleyicilerinize konuşmacıların yüksek kaliteli görüntülerini anlık olarak aktarabilir ve etkinliğinizin temel konusundan 1 saniye bile uzaklaşmadan akışı sağlayabilirsiniz. Etkinliğe uzaktan giriş yapan tüm katılımcılar güvenilir ve HD yayın yapan ekibimiz sayesinde katılımcı olabilecekler ve bilgi almaya nerede olurlarsa olsunlar devam edecekler.

Neden Canlı Yayın Hizmeti Almalıyım?

Masaüstü veya mobil olarak canlı yayına bağlanan katılımcılarınız arzu ettiğiniz etkileşimi gerçekleştirebilirler. Canlı yayın belli bir uzmanlık  isteyen veya bir alanda bir araya gelmek isteyen insanların etkileşimini büyük ölçüde arttıracaktır. Sahip olduğumuz teknoloji hem dijital arşiviniz için en iyi kaydı sağlarken hem de etkinlik izleyicilerini tatmin edecektir. Programın yayın akışının gerçek zamanlı senkronizasyonunun sağlanması ve etkinliğinize dışardan katılanların en son faydayı sağlamaları ilk hedefimizdir. Kongre, konferans ve toplantı sırasında verilen bilgiler değerli ve kıymetlidir. Bu değerlerin farkında olan WebCanlıYayın hizmetleri veri aktarımı sırasındaki kaliteyi tek bir amaç için tasarladı. Buda izleyici memnuniyeti. İzleyicileriniz ile güçlü bir iletişim aracı olan organizasyonunuzdaki içerik zenginliği ve bilgi paylaşımı, program hazırlığına verdiğimiz titizlikten en son görüntünün aktarılmasına kadar özenle yapılmaktadır.

Kongre veya konferans üyeleri, delegeler veya katılımcıların birbiriyle iletişim kurmaları yada oy kullanmaları gerekebilir. Pozisyonları gereği kongre ve konferanslarda bulunmak istemeleri en doğal arzularıdır. Meslektaşları ile bir arada olmak, seçmenlerine ulaşabilmek veya önemli bir konuda toplanacak sınırlı sayıda bir grup insanın buluşması teknolojinin de sayesinde güvenli ve hızlı bir hal almıştır. Farklı şehir veya ülkelerde bulunmak bir etkinliğe katılmak için engel olmaktan çıkmıştır. Aksine bu katılımcılar için bir seçenek haline gelmiştir. Bugün onlarca organizasyon içerisinde farklı binlerce katılımcı canlı yayın üzerinden diğer insanlarla etkileşim kurmaktadır.

Kongre ve Konferans Canlı Yayını Neden Önemlidir?

Kongre ve konferans canlı yayını organizasyon konusu hakkında herkese gerçek zamanlı bilgi verir. Önceden sadece vakti ve engeli olmayan kişilerin katılımcı olabildiği bu tarz organizasyonlar artık canlı yayın kavramı ile hayatın çok hızlı aktığı günümüz için güzel bir çözüm yolu olmuştur. Son yıllardaki teknolojik gelişmeler, video tabanlı gelişmelerin günlük hayatın her saniyesinde evrimleşmesi ortaya bilginin ve görüntünün anlık olarak elde edilmesi ihtiyacını doğurmuştur. Artık bir etkinliğe katılmak orada olmayı veya kablolu bir tv ye üye olma zorunluluğunu kaldırdığı için daha çok etkileşim oluşturuyor. Canlı yayın ve teknoloji birleştiğinde akıllı bir telefon üzerinde dahi çevrimiçi herhangi bir videoyu kesintisiz olarak izlemek çok kolay. Tüm bu gelişmeler, teknolojimiz ve deneyimimiz sizin için etkinlik içeriğinizi çevrimiçi olarak yayınlamamıza ve etkileşimi sağlamaya en iyi alternatif yolu oluşturmaktadır.

Markanız veya etkinliğiniz adına ilgi çekici ve profesyonel bir canlı yayın deneyimi sunmayı hedefliyorsanız bunu sizin gerçekleştirebiliriz. Uygun masaüstü veya mobil cihazı kullanarak her katılımcınız etkinliğinize dünyanın neresinde olursa olsun erişim sağlayabilir. Video üreticiniz olarak size etkinlik içerisinde en iyi kaliteyi sunmak için alanının en deneyimli personellerini ve organizasyonunuza özel ekip tahsis etmekteyiz.

Bizimle iletişime geçerek veya form aracılığı ile tüm detayları, sağlanması gereken altyapıyı ve istediğiniz formatı bize iletebilirsiniz. Ekibimiz sizinle çok kısa bir süre içerisinde irtibat kuracak ve size bilmeniz gereken tüm ayrıntıları sunacaktır.