Login

Lost your password?
Don't have an account? Sign Up

Stüdyo kiralama hizmetleri bugün dijital çağın önemli bir parçası. Web canlı yayın hizmetleri olarak projelerimizi zenginleştiren greenbox stüdyolarımız, video, klip ve fotoğraf çekim stüdyomuz, seslendirme merkezimiz, kayıt ve reji stüdyomuz, Türkçe ve daha pek çok dilde dublaj hizmetleri, dijital montaj, firma tanıtım ve eğitim filmi, altyazı, aranje, mix ve mastering hizmetlerimizle şirketinizin ihtiyaçlarına profesyonel çözümler sunuyoruz. Bunun dışında filmler, videolar ve reklamlar için film müziği, 5: 1 veya Dolby surround ses üretimi, Radyo ve TV spotlarının üretimi, sesli kitapların üretimi, youtube içerikleriniz için özel çekim stüdyomuzla sanatın ve kültürün başkenti İstanbul’da hizmetinizdeyiz. Sanatçıların ve şirketlerin ihtiyaçları doğrultusunda ve piyasanın talepleri ile iş alanlarımızı zamanın nabzına yakın ve sürekli olarak geliştirdik. Kayıt stüdyolarımız mutlak sessizliği nedeniyle, odaların akustik optimizasyonu ve yüksek kaliteli ürün yapımlarını maksimum düzeyde gerçekleştirebilmekteyiz. Stüdyo ekipmanındaki kalitenin de aynı yüksek seviye canlı kayıtlara izin verebilmeleri için esnekliğe de özellikle dikkat edilerek tasarlanmıştır.

Bugün stüdyo kiralama hizmetimiz kalitesi mekanizasyon, otomasyon ve dijitalleştirme ile birlikte ele alınan çeşitli yönleri tek çatı altında birleştiriyor. İyi bir prodüksiyon hizmeti, şirketleri ve araştırma kurumlarını teknik ve sosyal açıdan ilerlemeyi birleştiren çözümler aramaya davet eder. Bu şekilde bir arayış küresel rekabet karşısında sürdürülebilir bir şekilde işler yaratılmasına katkı sağlar. Sürdürülebilir işlerin en tepesinde firma olarak web canlı yayı hizmetleri dijital çağın tüm yeniliklerini aynı çatı altında sunarak tüm hizmetleri tek kalemde almanıza olanak sağlamaktadır. Vizyonlarınız için bir film ailesi stüdyosu için bizi tercih ederek en iyi hizmeti almış olacaksınız.

Stüdyo hizmetleri için neden bizi tercih etmelisiniz?

Heyecan verici hikayeler anlatır, duyguları uyandırır ve eğlendirici ve unutulmaz yaratıcı projeler için atmosfer yaratırız. Stüdyolarımız her türlü projenin kurgusu için kullanılabilir konseptlerde hazırlanabilmektedir. Duygu, dil, konsept, ses, müzik ve görünüm reklam etkinliğine karar veren belirleyici faktörlerdir. Sizlerle birlikte pazarlama için doğru video stratejisini geliştiriyoruz. Tek bir kaynaktan tüm temel yetkinliklere kadar geniş bir ağa sahibiz. Stüdyo kiralama sadece içerisinde kamera, aydınlatma, düzenleme, renk düzeltme, 2D ve 3D animasyon, çizim ve ses tasarımı bulunmasının yanı sıra hayallerinizin şekilleneceği bir dünya olarak düşünülmelidir. Neredeyse her bütçeye uygun profesyonel hizmetler sunuyoruz.  İnsanları kazanmaya ikna etmek, bir film hikayesini başarılı kılar. Odaklandığımız ürün ve hizmetlerin ardındaki kişiliğinizi önemsiyoruz ve duygu ve sempati ile ortaya çıkan görüntü filmini prodüksiyonlarınızla birleştiriyoruz. Daima projelerimizde yakınlığı yaratırız. Bu empati ve samimiyet stüdyo kiralama hizmetleri konusunda tercih edilmemizin belirgin nedenleri arasında yer almaktadır. Otomatik ve performans odaklı içerik pazarlaması yapıyoruz. Şirketler ve bireyler için video içeriği geliştiriyor, üretiyor ve pazarlıyoruz. Daha fazla marka bilinirliği sağlıyoruz. Yeni müşteriler çekmeye ve satışları arttırmaya yardımcı oluyoruz. Çünkü insanlar yaratıcı hikayeleri sever.

Web canlı yayın hizmetleri olarak video içeriğini geliştirir, üretir, yönetir ve sosyal medya hizmetlerimizle pazarlarız. Her firma ve her ürün hedefimizdir. Eşsiz, özel bir hikayeye sahip bir birey bile hedef müşterimizdir ve hedef kitle için ilginç olan ne varsa sonu kadar her aşamada müşterilerimizin yanında olmaktan mutluluk duyarız.

Profesyonel Stüdyo Hizmetleri

Web canlı yayın hizmetlerinde temel amacımız öznelikle müşterilerimizin hikayelerini tanımlamak, geliştirmek ve anlatmaktır. Onları hedef kitleye görsel pazarlama diliyle sunuyoruz. Bu, marka bilinirliğinin artmasına ve yeni bir kitlenin oluşmasına yol açmaktadır. Hizmetlerimizi her müşterinin bireysel ihtiyaçlarına göre ölçüyoruz. Kullanılabilirliği ve maksimum yaratıcılığı müşterilerimize sunuyoruz. Çünkü yılların deneyimli ekip ve teknolojik ekipmanları ile ilerleme kaydediyoruz. Performansımız en yüksek kalite standartlarına uygundur. Metin, resim ve video içeriği ile film yapımları üretiyoruz. Herhangi bir şekilde veya renkte hayal edilen ürünleri üretiyoruz. Görüntülü filmler, video prodüksiyonları, haberler ve hikayeler, bültenler, sosyal medya yayınları ve web canlı yayın hizmetlerimizle kesintisiz yayının keyfini garanti ediyoruz. Her şey dahil araştırma, tasarım, üretim ve çevrimiçi pazarlama paketine sahibiz. Mesajınızın hedef kitlenize ulaşmasını sağlamak için markanız için doğru olan fikir ve içeriği geliştirir bunu sahip olduğumuz ileri teknoloji stüdyolarımızla destekleriz.

Dijital pazarlamanın yeni mecrası olan stüdyolar büyük ölçüde otantik bağlantılara dayanmaktadır. Kaliteyi ve tutarlılığı sağlayarak, izleyicilerinizin güvenini kazanacak ve kendi alanınızda bir uzman olan web canlı yayın ekibimizin stüdyolarına davetlisiniz. Herhangi bir stüdyo kiralamadan önce bizleri ziyaret etmek isteyebilirsiniz.