Login

Lost your password?
Don't have an account? Sign Up

Sportif faaliyetler üzerine yayın teknolojimiz ve operasyon ekibimiz, size özel anahtar teslim yayın çözümleri ile lider konumdadır. Markalar arası sportif eşleşmeler, düzenlenen spor organizasyonları, üniversiteler arası müsabakalar gibi bir çok etkinlik en yeni kamera sistemleri, kablosuz iletim ve mikrofon desteğiyle sizin adınıza en ilgi çekici içeriği üretmeye ve izleyicilerinizle buluşturmaya çalışıyoruz. Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen amatör ve profesyonel spor etkinlikleri profesyonel ekibimiz tarafından izleyicileriyle buluşmuştur. Faaliyetinize  ait en büyük ve en önemli sportif etkinlikleri uzun yıllardır canlı yayın akışı içerisinde sunmaktayız. Son teknoloji ürünü ekipmanlarımız sizin izleyiciyle buluşturmak istediğiniz program akışını kesintisiz olarak aktarmaktadır. Yayın teknolojisinde sunduğumuz yenilikçi yaklaşım ile her firma için özel olarak ayrı ayrı plan hazırlanmakta ve faaliyete geçilmektedir. Canlı yayın sektöründe müşterilerimize sağlam bir teknoloji ve benzersiz hizmet deneyimi sunmak için bulunuyoruz. WebCanlıYayın olarak kuruluşumuzdan bu yana her bir marka ve ürün için sürekli doğru teknolojiyi sunmuş ve canlı etkinlik yayını yapmıştır.

Neden Spor Müsabakaları Canlı Yayını

Düzenlenmiş olan sportif faaliyetlere katılmak ve onların duyurusunu yapmak temsil açısından büyük önem taşır. Geniş bir yelpazesi olan sportif faaliyetleri izlemek ve müsabakaları canlı olarak takip etmek herkes tarafından istenen bir durumdur. Örneğin bir voleybol müsabakasını düzenlendiği salon yetersiz seyirci kapasitesine sahip olabilir. Bunu canlı yayın sistemleri ile ortadan kaldırıp naklen bir şova dönüştürebilirsiniz. Yada kış müsabakalarının düzenlendiği bir organizasyonda kayak yapan sporcuları drone yardımıyla naklen olarak izleyenlerle buluşturabilirsiniz. Bunlara benzer bir çok etkinliği firma içindeki deneyimli teknik ve destek ekibimizle, size en iyi hizmet sunma konusunda uzun süredir devam eden performansımızı birleştirerek yayınlarınızı gururla gerçekleştiriyoruz.  Eğer kuruluşunuz önemli bir spor etkinliğine ev sahipliği yapıyorsa en güncel teknoloji ve yazılımlar tercih edilip spor müsabakaları canlı yayını kolaylıkla sağlanabilir.

WebCanlıYayın Kalitesi ile Spor Etkinlikleri

Sizin için sportif faaliyetleri geri planda tasarlıyor ve yayınlıyoruz. Kontrol odamız, yayın ekibimiz, teknolojimiz ve tüm diğer hizmetlerimiz ile izleyicilerin canlı yayına odaklanmalarını ve keyif almalarını hedeflemekteyiz. Taraflar için ek hizmetler sağlayarak takımların veya sporcuların tanıtımı yapılabilir, kişisel görüş ve spor yorumları eklenebilir. Karşılaşmaya atayacağınız özel bir spiker ile müsabakalar daha farklı bir boyuta taşınabilir. Tüm bu birimler arasında oluşturduğumuz koordinasyon ile etkileşimi tüm katılımcılar için en üst seviyeye çekiyoruz. Karşılaşmanın düzenleneceği alandaki yayın gereksinimi sizler için olabildiğince minimum seviyeye çekerek kendi ekipmanlarımızı kullanıyoruz. Kullanıma hazır çözümlerimiz ve ekipmanlarımız ile operasyon esnasında hiçbir problem yaşanmadan seyir zevkini maksimum seviyelere çıkarmaktayız.

Canlı spor müsabakalarını yayınlarken kazanacağınız bazı artılar şu şekilde sıralanabilir;

-Profesyonel spor yayıncılığı stratejilerinin kullanılarak kitlenin memnun edilmesi,

-Takipçiler ve izleyiciler içerisinde verimli bir etkileşim yaratılması,

-Oyun günlüğünün hazırlanması ve planlanması,

-Oyuncu veya oyun istatistiklerinin ekrana yansıtılması,

-Etkinliğe katılamayan veya uzaktan izleme fırsatı olmayan izleyicilere seçenek sunulması,

-Arşiv için kaliteli ve kesintisiz bir koleksiyon imkanı,

Bunlara ek olarak sağladığımız prodüksiyon hizmeti ile oyun öncesi ve sonrasında  da canlı yayının açılışı ve kapanışını profesyonel bir şekilde sağlamaktayız. Müsabakalardan sonra oyuncular veya koçlarla röportaj imkanı da oldukça cezbedici bir özelliktir. Yayın sırasında tutarlı bir görüntü ve ses seviyesi sağlamak kaliteli ekipmanlar ile mümkün olmaktadır. Kamera operatörlerimizden, teknisyenlerimize ve ekip amirlerimize kadar tüm çalışanlarımız yayınınız için en son teknolojiyi kullanmakta ve sizin kendi ekibinizle koordineli bir şekilde çalışarak size hizmet sağlarlar.

Eğer sportif faaliyetleriniz için spor müsabakaları canlı yayını yapmak ve bunu en yüksek kalite ile izleyicileriniz ile buluşturmak isterseniz ekibimiz sorularınızı bekliyor olacak. Düzenleyeceğiniz etkinliğe ve organizasyona göre en ideal kadro ve deneyime sahip ekibimiz yönlendirilecektir.